Poczuj się pięknie w swojej skórze
Poznaj naszą ofertę!
Poczuj się pięknie w swojej skórze
Poznaj naszą ofertę!
Poczuj się pięknie w swojej skórze
Poznaj naszą ofertę!
Previous slide
Next slide

Różnorodność i Profesjonalizm: Nasz Zespół, Twój Sukces

Witaj w Saskiej Clinic, gdzie troska o Twoje zdrowie i piękno to nasza najwyższa misja. Nasz interdyscyplinarny zespół składa się z wyjątkowych specjalistów z różnych dziedzin medycyny, gotowych do zapewnienia Ci kompleksowej opieki na najwyższym poziomie.

Wierzymy, że najlepsze efekty osiąga się poprzez współpracę i holistyczne podejście, dlatego nasi specjaliści współpracują ze sobą, aby stworzyć dla Ciebie spersonalizowany plan leczenia, który odpowiada Twoim unikalnym potrzebom i oczekiwaniom.

Indywidualne podejście do każdego pacjenta jest naszym priorytetem. Przywiązujemy ogromną wagę do analizy Twoich potrzeb oraz stanu ogólnego organizmu, aby zapewnić Ci maksymalne bezpieczeństwo i najlepsze efekty zabiegów.

Jesteśmy dla Ciebie!

Nasz zespół stale się rozwija i poszerza, gromadząc wokół siebie najlepszych ekspertów. Dzięki temu możemy zapewnić Ci kompleksową opiekę na najwyższym poziomie, zawsze idąc za najnowszymi trendami i innowacjami w dziedzinie medycyny estetycznej i pielęgnacji zdrowia. Zapraszamy do Saskiej Clinic, gdzie Twoje zdrowie i piękno są naszą pasją, a Twoje zadowolenie i satysfakcja są naszym celem. Odkryj, jak możemy Cię wspomóc w osiągnięciu Twoich celów!

Dziękujemy Wam za zaufanie!

Jestem już po drugim zabiegu u Pani Dr Radziejewskiej -zdecydowanie polecam za pełen profesjonalizm,holistyczne podejście (medycyna estetyczna to nie tylko biostymulatory etc-potrzebna jest konsultacja by dalej pracować nad kondycja skory w domu) i zamierzony efekt moich oczekiwań.

Ewa K

LEK. MED. TOMASZ SZULAR bardzo cierpliwy, rzeczowy lekarz. Trafiłam do doktora na usuwanie naczynek na twarzy, zabieg wykonywał bardzo dokładnie, prawie bezboleśnie. Wcześniej wszystko dokładnie wyjaśnił. Myśle, że to nie była moja ostatnia wizyta u Pana Doktora. Gorąco polecam

Marta

Polecam Saska Clinic.
Jestem pacjentką kliniki od wielu lat.
Cenię konsultacje przed zabiegiem, która jest zawsze bardzo przemyślana i oczywiście efekt po zabiegu, który jest zawsze zdumiewający. Pani dr Iwona Radziejewska jest najlepszym lekarzem, a przy tym wspaniałą i ciepłą kobietą. Prawdziwy ekspert w tym co robi, dzięki wiedzy i umiejętnością, które posiada.
Nie mogę również zapomnieć o Paniach z recepcji, które są zawsze miłe i służą pomocą.
Polecam w 100 % klinikę wszystkim kobietom, które chcą poprawić swój wygląd i skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej.

Izabela K

Wspaniałe miejsce dla każdej i każdego , kto chce zadbać o swoją urodę, ale gubi się w morzu gabinetów i zabiegów, nie jest pewien komu w tej sprawie zaufać…
Od pół roku przychodzę do kliniki Dr Radziejewskiej i po każdym zabiegu widzę świetne efekty . Stymulacje, dzięki którym proces poprawy kondycji skóry trwa …
Bardzo miłe miejsce, absolutnie profesjonalna opieka i doradztwo lekarzy…
Doktor Radziejewska jest wielkiej klasy specjalistką i przemiłą osobą.
Niezwykle troskliwą , delikatną i oddaną swoim pacjentom. Polecam jej klinikę z całego serca!

Monika K

Obserwuj Nas!

Skontaktuj się

ul. Saska 6a lok. 4, 03-968 Warszawa

+48 600 888 988

info@radziejewska.pl

Umów się na konsultację!

tel. 600 888 988

Zapisz się do Newslettera!

Bądź z Nami na bieżąco.