Radziejewska.pl

Flebologia

Flebologia to dziedzina medycyny, która skupia się na leczeniu problemów związanych z układem żylnym i limfatycznym. W naszej klinice wykorzystujemy nowoczesne podejścia oraz zaawansowane technologie, aby zapewnić naszym pacjentom kompleksową opiekę. Specjalizujemy się w nieoperacyjnym leczeniu żylaków oraz usuwaniu poszerzonych naczyń (teleangiektazji) oraz rumienia.

Każdy zabieg poprzedzamy konsultacją, która obejmuje dokładną ocenę stanu żył przy użyciu badania USG-Doppler. Dzięki temu jesteśmy w stanie dokładnie zlokalizować uszkodzone naczynia i określić najlepsze metody ich leczenia. Zapewniamy również całe zaplecze wyrobów kompresyjnych, zarówno pozabiegowych, jak i profilaktycznych, pochodzących od renomowanej szwajcarskiej firmy Siqvaris.

Jesteśmy jedną z nielicznych klinik, która oferuje również skleroterapię poszerzonych żył na dłoniach. Nasz zespół specjalistów stale doskonali swoje umiejętności i śledzi najnowsze osiągnięcia w dziedzinie flebologii, aby zapewnić naszym pacjentom skuteczną i bezpieczną opiekę.

Umów się na konsultację!

tel. 600 888 988

Zapisz się do Newslettera!

Bądź z Nami na bieżąco.