Radziejewska.pl

BEZPIECZEŃSTWO

Szanowni Pacjenci,

Chcielibyśmy podkreślić, że Saska Clinic to placówka medyczna typu NZOZ, co oznacza, że ściśle przestrzegamy wszelkich norm bezpieczeństwa.

Dbając o Państwa komfort, bezpieczeństwo, a przede wszystkim zadowolenie z efektów zabiegów oferujemy najwyższej jakości oraz najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Pracujemy tylko na oryginalnych laserach oraz urządzeniach medycznych renomowanych firm światowych. Wszystkie urządzenia posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysokie bezpieczeństwo i skuteczność zabiegów.

W celu zapewnienia Państwu jak najwyższego standardu bezpieczeństwa, każdy pacjent korzystający z naszych usług ma zapewniony osobny gabinet wyposażony w system filtracji powietrza oraz lampy UVC. Po zakończeniu każdej procedury gabinety są poddawane dokładnej dezynfekcji.

Dla Państwa i naszego personelu, po wejściu do kliniki zalecamy niezwłoczne zdezynfekowanie lub umycie rąk mydłem.

W przypadku wystąpienia objawów infekcji, stanów podgorączkowych, gorączki, kaszlu, opryszczki lub stanów zapalnych w obrębie jamy ustnej, prosimy o odroczenie wizyty do momentu ich ustąpienia.

Drodzy Pacjenci, jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Naszym priorytetem jest ciągłe dbanie o Państwa bezpieczeństwo i komfort podczas pobytu w naszej klinice.

Zespół Saska Clinic

Umów się na konsultację!

tel. 600 888 988

Zapisz się do Newslettera!

Bądź z Nami na bieżąco.