Radziejewska.pl

SAMANTHA GNIEWASZEWSKA-MAZUR

Samantha jest niezastąpionym członkiem zespołu Saska Clinic od grudnia 2015 roku. Ukończyła Prawnicze studia magisterskie w Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Warszawie, co ugruntowało jej zdolności organizacyjne i komunikacyjne.

Jej kariera zawodowa rozpoczęła się od praktyk w dziale HR, gdzie zdobyła cenne doświadczenie w obszarze zarządzania personelem i administracji. Obecnie, jako koordynator recepcji, Samantha nie tylko nadzoruje pracę recepcji, ale również stale podnosi swoje kwalifikacje z zakresu ochrony danych osobowych, dbając o bezpieczeństwo danych naszych pacjentów.

Nasi pacjenci doceniają Samanthę za jej wyjątkowe podejście, profesjonalizm i serdeczność. Jej zaangażowanie i troskliwość sprawiają, że każdy pacjent czuje się mile widziany i odpowiednio zaopiekowany od momentu przekroczenia progu naszej kliniki. Samantha jest sercem naszej recepcji, dbając o to, aby każda wizyta była nie tylko efektywna, ale również przyjemna i komfortowa dla naszych pacjentów.

Zapisz się do Newslettera!

Bądź z Nami na bieżąco.