Radziejewska.pl

IWONA PSZCZOŁA

Iwona Pszczoła, kierownik recepcji w Saska Clinic, to kluczowa postać, która dba o profesjonalną i serdeczną atmosferę na naszej recepcji. Z pasją związaną z branżą kosmetyczną jest od 2004 roku. Swoje bogate doświadczenie zawodowe zdobywała, współpracując z prestiżowymi salonami SPA w Warszawie, gdzie miała okazję pracować przez wiele lat.

Podczas swojej dziesięcioletniej kariery Iwona uczestniczyła w licznych szkoleniach dotyczących obsługi klienta, doskonaląc swoje umiejętności i zdobywając wiedzę potrzebną do zapewnienia najwyższej jakości obsługi.

Jej pasja do branży kosmetologicznej nieustannie rośnie, dlatego też ciągle pogłębia swoją wiedzę w tym obszarze. Zawsze życzliwa, uśmiechnięta i skoncentrowana na profesjonalnej obsłudze klienta, Iwona sprawia, że każda wizyta w Saska Clinic jest nie tylko efektywna, ale również przyjemna i komfortowa dla naszych pacjentów. Jej zaangażowanie i troskliwość sprawiają, że każdy klient czuje się mile widziany i odpowiednio zaopiekowany od pierwszego kontaktu z naszą kliniką.

Zapisz się do Newslettera!

Bądź z Nami na bieżąco.