Radziejewska.pl

KOSMETOLOG MARTYNA ŻURAWSKA

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, Martyna ukończyła studia licencjackie i magisterskie na kierunku kosmetologia. Jej pasją jest nie tylko praca nad poprawą wyglądu i stanu skóry pacjentów, ale także ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy w dziedzinie kosmetologii.

Martyna aktywnie uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach, stale poszerzając swoje kompetencje i umiejętności. Jej celem jest zapewnienie pacjentom kompleksowej i wysokiej jakości opieki, dlatego bardzo ceni indywidualne, holistyczne podejście do każdego z nich.

Specjalizuje się w terapiach zabiegowych na twarz oraz ciało, oferując profesjonalne usługi pielęgnacyjne i terapeutyczne. Ponadto, asystuje przy zabiegach lekarskich z zakresu medycyny estetycznej, zapewniając pacjentom wsparcie i profesjonalną opiekę na każdym etapie.

Poza pracą zawodową, Martyna pasjonuje się podróżami i odkrywaniem nowych miejsc. Spędzanie czasu w gronie najbliższych jest dla niej równie ważne, co rozwój zawodowy i dbałość o dobro pacjentów.

Zapisz się do Newslettera!

Bądź z Nami na bieżąco.