Radziejewska.pl

PIEL. BARBARA SZCZEPAŃSKA

Pielęgniarka Barbara to ceniony członek naszego zespołu, którego profesjonalizm i zaangażowanie w pracę przyczyniają się do wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Ukończyła renomowany Warszawski Uniwersytet Medyczny, zdobywając tytuł magistra pielęgniarstwa.

Jej bogate doświadczenie zawodowe obejmuje praktykę w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyń w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie oraz w Centrum Flebologii, gdzie specjalizowała się w leczeniu owrzodzeń podudzi oraz wykonywaniu zabiegów skleroterapii i kompresjoterapii.

W Saska Clinic, Barbara przekłada swoje umiejętności i doświadczenie na kompleksową opiekę nad pacjentami, zapewniając im komfort i bezpieczeństwo podczas każdej wizyty. Jej zaangażowanie w ciągłe doskonalenie umiejętności oraz troska o dobro pacjentów sprawiają, że jest niezastąpionym członkiem naszego zespołu.

Dołączyła do naszego zespołu z pełnym profesjonalizmem i poświęceniem, gotowa służyć pomocą oraz wsparciem naszym pacjentom. Jej wiedza i doświadczenie stanowią wartość dodaną dla naszej kliniki, a jej ciepłe podejście przyczynia się do tworzenia przyjaznej atmosfery podczas wizyt.

Zapisz się do Newslettera!

Bądź z Nami na bieżąco.