Radziejewska.pl

LEK. DERMATOLOG WERONIKA MOLGA

Weronika Molga Specjalista dermatologii i wenerologii. Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz podyplomowych studiów z medycyny estetycznej Międzynarodowego Centrum Medycyny Anti-Aging w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Oddziale Dermatologii w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie oraz odbywając staże w Klinikach Dermatologii w CSK MSWIA, WUM, WIM w Warszawie.

Stale poszerza swoją wiedzę w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach w kraju i za granicą. Prowadzi również badania kliniczne nad nowymi lekami mającymi zastosowanie w dermatologii. Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Academy of Dermatology and Venereology, International Dermoscopy Society oraz American Academy of Aesthetic Medicine.

Dermatolog Weronika Molga to doświadczony specjalista, który poświęca się kompleksowej opiece nad skórą swoich pacjentów. Posiada bogate doświadczenie w diagnostyce i leczeniu różnorodnych schorzeń skórnych.

W swojej codziennej pracy zawodowej zajmuje się dermatologią kliniczną, estetyczną oraz zabiegową, a za najważniejsze uważa holistyczne podejście do pacjenta.

Zapisz się do Newslettera!

Bądź z Nami na bieżąco.