Radziejewska.pl

LEK. DENT. KATARZYNA HAWRO-BORATYN

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, lek. dent. Katarzyna Hawro-Boratyn, to doświadczony specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej. Specjalizuje się w zabiegach regeneracyjnych skóry, które są indywidualnie dobrane do potrzeb każdego pacjenta. Aktywnie uczestniczy w programie szkolenia podyplomowego dla lekarzy w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging, działającym przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Katarzyna Hawro-Boratyn stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu stosowania wypełniaczy oraz technik laserowych. W swojej pracy kładzie szczególny nacisk na uzyskanie delikatnych, subtelnych efektów, aby podkreślić naturalne piękno pacjentów.

Specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem toksyny botulinowej do korekcji zmarszczek mimicznych oraz leczenia nadpotliwości. Wykonuje również zabiegi mezoterapii igłowej twarzy, skóry głowy oraz okolicy oczu.

Z powodzeniem stosuje stymulatory tkankowe, takie jak Profhilo, Linerase, Karisma, Sculptra oraz Sunekos. Jest również specjalistką w zabiegach radiofrekwencji mikroigłowej oraz laseroterapii. Dba o to, aby każdy zabieg był przeprowadzany z najwyższą starannością i precyzją, zapewniając pacjentom bezpieczeństwo oraz satysfakcję z osiągniętych rezultatów.

Zapisz się do Newslettera!

Bądź z Nami na bieżąco.