Radziejewska.pl

LEK. EWELINA KRASOWSKA

Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Medizinische Hochschule w Hanowerze, lek. Ewelina Krasowska, to doświadczony specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej. Ukończyła studia podyplomowe z medycyny estetycznej oraz uczestniczyła w licznych szkoleniach, stale poszerzając swoją wiedzę i umiejętności. Aktualnie znajduje się w trakcie specjalizacji z okulistyki w SPKSO w Warszawie.

Już podczas studiów medycznych odbywała liczne staże zagraniczne, w tym w renomowanej klinice w Heidelbergu, co poszerzyło jej horyzonty i umożliwiło zdobycie cennego doświadczenia. Pasjonuje się medycyną przeciwstarzeniową i regeneracyjną, dążąc do osiągnięcia naturalnego efektu odmłodzenia wyglądu oraz korekcji niedoskonałości.

Specjalizuje się w biostymulacji i regeneracji skóry, wykorzystując w swojej praktyce m.in. preparaty Radiesse, Sculptra oraz lipotransfer tłuszczu w połączeniu z zabiegami laserowymi takimi jak Laser tulowy czy laser CO2, oraz z RF mikroigłowym. Z ogromnym zamiłowaniem do okuloplastyki, dba o to, aby układać plan zabiegowy w sposób indywidualny, mający na celu znaczną poprawę i odmłodzenie okolicy oczu.

Specjalizuje się w mezoterapii igłowej, wykorzystując kolagen oraz osocze bogatopłytkowe, a także w radiofrekwencji igłowej, endolifcie, laseroterapii oraz korekcji zmarszczek dynamicznych przy użyciu toksyny botulinowej typu A (botox).

Jako profesjonalistka w swojej dziedzinie, dokładnie słucha pacjentów, aby zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Dołączyła do zespołu Saska Clinic w marcu 2019 roku, przynosząc ze sobą bogate doświadczenie i pasję do pracy na rzecz piękna i zdrowia pacjentów.

Zapisz się do Newslettera!

Bądź z Nami na bieżąco.