Radziejewska.pl

LEK. MED. TOMASZ SZULAR

Lekarz flebolog. Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, od ponad 10 lat jest członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.

Jego praktyka obejmuje szeroki zakres działań, w tym diagnostykę, leczenie i profilaktykę chorób żylnych kończyn dolnych. Już od 1998 roku specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów skleroterapii kompresyjnej, a od 2003 roku jako jeden z pierwszych lekarzy w Polsce przeprowadzał zabiegi skleroterapii z użyciem pianki pod kontrolą USG (tzw. echoskleroterapii).

Rozpoczął swoją medyczną karierę w renomowanym Centrum Flebologii, gdzie pełnił funkcję kierownika medycznego. Jego zaangażowanie i profesjonalizm zaowocowały wieloletnim nadzorem nad pracą placówki oraz szkoleniem i mentorowaniem kolejnych pokoleń lekarzy flebologów.

Jest aktywnym uczestnikiem licznych krajowych i międzynarodowych szkoleń oraz zjazdów flebologicznych, stale poszerzając swoją wiedzę i umiejętności, aby zapewnić pacjentom najnowsze i najskuteczniejsze metody leczenia. Jego zaangażowanie w pracę oraz troska o dobro pacjentów sprawiają, że jest cenionym specjalistą w swojej dziedzinie.

Zapisz się do Newslettera!

Bądź z Nami na bieżąco.