Radziejewska.pl

LEK. MED. IWONA RADZIEJEWSKA - CHOMA

W 2002 roku ukończyła Warszawską Akademię Medyczną uzyskując dyplom z wyróżnieniem. Jest flebologiem oraz lekarzem medycyny estetycznej. Współpracowała z Centrum Flebologii w Warszawie oraz z najbardziej prestiżowymi gabinetami i klinikami. W kręgu jej zainteresowań od zawsze znajdowała się medycyna estetyczna dlatego od 2014 roku prowadzi swoją własną klinikę „Saska Clinic”.

W 2009 roku, po ukończeniu pierwszej w Polsce Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej, uzyskała tytuł lekarza medycyny estetycznej. Jest również absolwentką Master Course in Phlebology zorganizowanego przez Baltic Society of Phlebology. Posiada certyfikat, potwierdzający jej kwalifikacje w zakresie medycyny estetycznej nadawany i honorowany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej w Paryżu. W 2012 roku uzyskała dodatkowy tytuł specjalisty medycyny przeciwstarzeniowej.

Jest członkiem pięciu prestiżowych stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Flebologicznego (PTF), Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA), Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej (Union Internationale de Medicine Esthetique – UIME), Międzynarodowego Stowarzyszenia Interdyscyplinarnej Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (World Society of Interdisciplinary Aesthetic and Anti-Aging Medicine – WOSIAM) oraz Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Kosmetycznej i Estetycznej (European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology – ESCAD).

Jest szkoleniowcem w zakresie zaawansowanych technik podawania wypełniaczy Radiesse i kwasu hialuronowego. Szkoliła lekarzy w Europejskim Centrum Szkoleniowym Fenice w Warszawie z  technik intralipoterapii, współpracowała również jako szkoleniowiec z technik implantacji nici. Stale podnosi kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach oraz kongresach z zakresu medycyny i dermatologii estetycznej oraz antiaging w Polsce i na Świecie. Jest autorem kilkunastu artykułów naukowych w czasopismach branżowych. Często występuje jako ekspert w programach telewizyjnych oraz w prasie.

Praca jest jej pasją. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej łączy z medycyną przeciwstarzeniową i prewencyjną. Podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie i holistycznie. Dba o to, żeby w Saska Clinic dostępne były najnowocześniejsze sprzęty oraz najwyższej jakości preparaty oraz sprzęt diagnostyczny.

Zapisz się do Newslettera!

Bądź z Nami na bieżąco.