Radziejewska.pl

Technologie medyczne

Z myślą o Państwa komforcie, bezpieczeństwie i satysfakcji z rezultatów zabiegów, korzystamy z najwyższej jakości oraz najnowocześniejszego sprzętu medycznego. W naszej klinice używamy jedynie oryginalnych laserów i urządzeń medycznych renomowanych firm światowych, które posiadają wszystkie wymagane certyfikaty potwierdzające ich wysokie bezpieczeństwo i skuteczność.

Nasza specjalizacja obejmuje szereg zabiegów, w tym zamykanie poszerzonych naczyń, leczenie rumienia, resurfacing skóry, usuwanie blizn, rozstępów oraz przebarwień. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt do przeprowadzania transferu tkanki tłuszczowej oraz komórek macierzystych, co umożliwia nam osiągnięcie najlepszych rezultatów dla naszych pacjentów.

Naszym priorytetem jest również ciągłe doskonalenie naszego personelu, dlatego nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy regularnie uczestniczą w licznych szkoleniach, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie medycyny estetycznej i zapewniać naszym pacjentom najlepszą opiekę.

Umów się na konsultację!

tel. 600 888 988

Zapisz się do Newslettera!

Bądź z Nami na bieżąco.