SkinDNA ™ Genetic Test

Spersonalizowana medycyna Anti-Aging!

Kompleksowy test genetyczny, który pozwoli na wdrożenie indywidualnego planu profilaktyki przedwczesnego starzenia się skóry!

Nie musisz już więcej zgadywać, co jest dobre dla Twojej cery. Każda skóra starzeje się inaczej, co w dużym stopniu zależy od predyspozycji genetycznych, które można zidentyfikować i na ich podstawie, w celowany sposób dobrać najlepsze dla danej osoby zabiegi, zalecenia dietetyczne i produkty do pielęgnacji skóry. Skorzystaj z postępów nauki i dbaj o skórę mądrzej.

 
DLACZEGO WARTO PRZEPROWADZIĆ BADANIE SkinDNA ™? 

 • Dowiesz się, jakie są genetyczne predyspozycje Twojej skóry we wszystkich kategoriach starzenia.
 • Dowiesz się, na których zagrożeniach musisz się szczególnie skupić, by zachować zdrową i piękną skórę.
 • Dowiesz się, jakie są możliwości skutecznej, celowanej profilaktyki, by przeciwdziałać zagrożeniom.
 • Poznasz najskuteczniejszy dla Ciebie, naukowo dobrany, indywidulany plan pielęgnacji Twojej skóry.
 • Będziesz mogła/mógł skutecznie zapobiegać problemom skórnym, nawet zanim pojawią się widoczne zmiany.
 • Unikniesz rozczarowań i wydatków związanych z metodą prób i błędów.
 • Oszczędzisz pieniądze, rezygnując z tego, co nie jest potrzebne Twojej skórze.

SkinDNA ™ jest rewolucyjnym laboratoryjnym testem DNA, wykonywanym przez renomowane laboratorium w Sydney. Cieszy się wielką popularnością w Australii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i wielu innych krajach. Z wyników skorzystały już dziesiątki tysięcy osób, które dowiedziały się, jak dbać o siebie mądrzej, by zachować zdrowie i piękno swojej skóry na długie lata. Test bada 16 markerów genetycznych (SNP) w 5 kategoriach związanych ze starzeniem się skóry.

 

Badanie przeprowadza sięjeden raz na całe życie. Nie ma potrzeby powtarzania badania, ponieważ identyfikowane warianty genowe (SNPs) pozostają niezmienne przez całe życie. W oparciu o uzyskane wyniki badania Twojego DNA tworzony jest - specjalnie dla Ciebie -  spersonalizowany raport, który pozwala opracować Twój indywidulany, naukowo dobrany program dostosowany do specyficznych potrzeb Twojej skóry. Twój specjalista zyskuje możliwość wyjścia poza schemat ustalony dla wszystkich i jeszcze bardziej precyzyjnego dobrania dla Ciebie odpowiednich składników do pielęgnacji skóry, suplementów diety oraz zabiegów zgodnych Twoim profilem genetycznym. Wszystko po to, by zapewnić najwyższą możliwą skuteczność profilaktyki przeciwstarzeniowej.

Opis badania

Materiał genetyczny do badania uzyskuje się poprzez pobranie wymazu z błony śluzowej policzka za pomocą specjalnej „wymazówki”. Trwa to ok. 10 sekund i jest całkowicie bezbolesne i nieinwazyjne. Pobrany materiał jest przesyłany do laboratorium w Australii, w którym przeprowadzana jest analiza DNA pacjenta w celu identyfikacji występujących u niego wariantów 16 genów powiązanych z procesami starzenia się skóry. Analiza korelacji pomiędzy tymi wariantami pozwala określić indywidualne predyspozycje pacjenta do wystąpienia różnego rodzaju problemów skórnych i oszacować genetyczne ryzyko przedwczesnego starzenia się skóry oraz różnych form tego starzenia.

Po około 4 tygodniach otrzymujesz wyniki badania i szczegółowy raport, który dokładnie omówi z Tobą wyspecjalizowany lekarz.

Jakie kategorie ryzyka przedwczesnego starzenia skóry są oceniane w badaniu SkinDNA ™? 

 • Jędrność + Elastyczność
 • Zmarszczki – Glikacja (A.G.E)
 • Uszkodzenia Słoneczne + Pigmentacja
 • Uszkodzenia Przez Wolne Rodniki
 • Wrażliwość + Stany Zapalne
Wskazania

Badanie genetyczne SkinDNA ™ powinien wykonać każdy, kto: 

 • zastanawia się, czy pielęgnacja skóry, którą obecnie stosuje jest dla niego optymalna
 • wie, że zapobieganie jest lepsze niż leczenie i chce działać zanim będzie za późno
 • chce dobrze rozumieć, jak działa jego organizm by móc stosować celowane terapie
 • czuje się zagubiony wśród tysięcy oferowanych na rynku produktów i zabiegów

Zalecenia przed badaniem

Zaleca się unikać jedzenia, picia innych napojów niż woda, palenia, żucia gumy i mycia zębów przez 30 minut przed pobraniem wymazu z błony śluzowej policzka. Bezpośrednio przed pobraniem wymazu należy przepłukać usta wodą.
 
Źródło: materiały informacyjne genoplan.eu.

Cennik