DNA Recovery 

PEEL SYSTEM

To jedyny dostępny na rynku zabieg, który pomaga zregenerować i przebudować skórę narażoną na szkodliwe działanie promieniowania UVA i UVB. Skutecznie minimalizuje uszkodzenia w komórkach DNA skóry, inicjuje i wspomaga działanie innych fotoprotektorów, neutralizuje wolne rodniki i wzmacnia działanie antyoksydantów – witaminy E i C. Redukuje również obrzęk spowodowany procesem utleniania, zachodzącym w skórze. Za sprawą nowoczesnej technologii zabieg ten nie wpływa na PH skóry i dzięki temu nie wywołuje podrażnień w trakcie wykonywania.

WSKAZANIA:

-        przebarwienia i rogowacenie posłoneczne
-        fotostarzenie
-        trądzik
-        chronostarzenie
-        zmarszczki
 
EFEKTY / DZIAŁANIE:

-        ograniczenie i znaczne spowolnienie procesu fotostarzenia skóry
-        zapobieganie powstawaniu uszkodzeń słonecznych
-        redukcja ilości oraz głębokości zmarszczek
-        poprawa struktury i blasku skóry
-        redukcja przebarwień, wyrównanie kolorytu oraz tekstury skóry
-        wzrost elastyczności i jędrności skóry
 
ZALECENIA POZABIEGOWE:

Należy bezwzględnie unikać ekspozycji na słońce oraz stosować wysoką ochronę przeciwsłoneczną. W okresie złuszczania naskórka unikać sauny, chlorowanej wody, nadmiernej aktywności fizycznej oraz stosować pielęgnację domową zaleconą w gabinecie.
Zabiegi z użyciem DNA Recovery Peel System można wykonywać cały rok. Należy go jednak wykonywać nie częściej niż w odstępach ok. dwóch tygodni. W celu lepszych efektów poprawy wyglądu skóry, nie ma przeciwwskazań do stosowania innych zabiegów oraz peelingów, w tym: mikronakłuwania frakcyjnego, mezoterapii.

Cennik