Alluzience ABO liquid

NEUROMODULATOR

ALLUZIENCE ABO liquid jest neuromodulatorem w postaci gotowego do użycia roztworu. Nie wymaga przygotowywania – rozpuszczania solą fizjologiczną jak dotychczas stosowane preparaty (botoks). Badania kliniczne potwierdziły bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa stosowania. Lek ten pozwala w sposób szybki, skuteczny i bezpieczny wygładzać zmarszczki mimiczne.

EFEKTY:

Zabieg działa na zmarszczki pomiędzy brwiami, poprzeczne czoła czy kurze łapki. Ich wygładzenie powoduje natychmiastowe odmłodzenie wyglądu, a także bardzo wpływa na samopoczucie pacjenta. Zabieg neuromodulatorem ALLUZIENCE daje bardzo dobre efekty, a ich długość utrzymuje się nawet do 6 miesięcy.

 

WSKAZANIA:

Zabieg ABO liquid jest wskazany do osiągnięcia przejściowej poprawy wyglądu umiarkowanych lub silnych zmarszczek gładzizny czoła (zmarszczki pionowe między brwiami) widocznych podczas maksymalnego zmarszczenia brwi u pacjentów dorosłych w wieku poniżej 65 lat, w przypadku, gdy ich nasilenie wywiera istotny wpływ na psychikę pacjenta.

Produkt ALLUZIENCE to pierwszy, gotowy do użycia, płynny neuromodulator BoNT-A, jaki został wprowadzony w Europie. Produkt ALLUZIENCE powinien być podawany wyłącznie przez lekarza posiadającego odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w wykonywaniu tego typu zabiegów. Dawkowanie i odstępy między zabiegami zależą od indywidualnej oceny odpowiedzi pacjenta. Zabiegów nie należy wykonywać częściej niż co trzy miesiące.

 

PRZECIWWSKAZANIA:

  • Alergia na toksynę botulinową typu A
  • Choroby płytki nerwowo-mięśniowej (miastenia gravis, stwardnienie zanikowe boczne, zespół Lamberta-Eatona)
  • Przyjmowanie antybiotyków amino glikozydowych (np. gentamycyna)
  • Rozległe uszkodzenia skóry