Plinest

INTENSYWNA REWITALIZACJA


Mezoterapia działania PLINEST
PLINEST jest produktem medycznym o intensywnym działaniu stymulującym zawartymi w preparacie polinukleotydami.  Jednocześnie stymuluje strukturę skóry  i poprawa jej nawilżenie.
Polinukleotydy to długie łańcuchy złożone z wielu pojedynczych jednostek: połączonych między sobą nukleotydów. Ich obecność w skórze sprzyja utrzymaniu i polepszeniu warunków niezbędnych do odbudowy i metabolizmu fibroblastów, które są najważniejszymi komórkami skóry.

Wskazania do zabiegu:

  • delikatne i średnio-zaawansowane starzenie i fotostarzenie
  • delikatna i odwodniona skóra
  • ikwidacja cieni pod oczami
  • uzupełnienie programu odmładzania
  • przygotowanie skóry do ekspozycji na słońce
  • przed zabiegami wypełniającymi (np. Juvederm) w celu przedłużenia utrzymywania się ich efektu estetycznego

EFEKT:
PLINEST posiada zdolność naturalnego przyłączania ogromnych ilości cząsteczek wody, które zostają następnie uporządkowane w wyskoelastyczną strukturę. Podczas iniekcji, skóra zostaje nawilżona, polepsza się jej konsystencja i elastyczność.
Cykl zabiegów preparatem PLINEST pozwala na odzyskanie jędrności, elastyczności skóry, staje się ona napięta i rozświetlona.
Podczas systematycznego i długotrwałego nawilżania, w skórze powstają odpowiednie warunki do skutecznej regeneracji i fizjologicznej rewitalizacji fibroblastów, skóra jest wówczas lepiej przygotowana do takich zabiegów jak peeling chemiczny, mini lifting, lifting.
 
WYGLĄD SKÓRY PODCZAS I PO ZABIEGU:

To nowy naturalny produkt składający się z substancji wytwarzanych przez nasz organizm – polinukleotydów. PLINEST to przeźroczysty, sterylny żel gotowy do podania, którym wykonuje się iniekcje małej ilości substancji do skóry właściwej. Stosowana igła jest bardzo cienka. Zabieg jest bezbolesny i trwa około 20-30 minut. PLINEST może być wstrzykiwany na każdym obszarze skórnym, ale najczęściej stosuje się go na twarz, szyję, dekolt i grzbiet dłoni.

Cennik