Cytocare

S LINE

CYTOCARE S Line dzięki optymalnym połączeniu swych składników idealnie sprawdza się jako preparat z grupy anti-aging, ale także dogłębnie rewitalizuje skórę zarówno na jej powierzchni, jak i w jej najgłębszych strukturach. CYTOCARE S Line dzięki optymalnym połączeniu swych składników idealnie sprawdza się jako preparat z grupy anti-aging, ale także dogłębnie rewitalizuje skórę zarówno na jej powierzchni, jak i w jej najgłębszych strukturach.
Francuskie Laboratorium REVITACARE SARL, które opracowało ten unikalny produkt na bazie kwasu hialuronowego, specjalizuje się w badaniu, kreowaniu i produkcji wyrobów medycznych od kilkunastu lat. Na rynku europejskim, jak i ogólnoświatowym to niewątpliwie pionier i leader w zakresie preparatów wykorzystywanych w medycynie estetycznej mającej za zadanie przeciwdziałanie procesowi starzenia.

 

Ekskluzywna formuła zawierająca nieusieciowany kwas hialuronowy oraz rejuvenating complex CT 50 sprawia, że skóra staje się zagęszczona, elastyczna i chroniona na działania zewnętrzne dzięki aktywności antyoksydacyjnej keranocytów.

CYTOCARE S LINE to unikalny skin booster, rekomendowany szczególnie jako soft filling („delikatne wypłenienie”) oraz w celu odmłodzenia obszarów wrażliwych takich jak okolice ust i oczodołu.
Działając natychmiastowo nadaje skórze efekt rozświetlenia przywracając jednocześnie naturalną równowagę i balans tak bardzo potrzebny do prawidłowego rozwoju.

Cennik