BIO NUTRI LIFT to innowacyjne połączenie dwóch zabiegów Hydra Booster i Lift Booster – które dzięki synergicznemu działaniu pozwalają uzyskać młodszy i wypoczęty wygląd oraz długotrwały lifting skóry.
 
BIO NUTRI LIFT to idealne rozwiązanie dla osób, które podczas jednego zabiegu chciałyby poprawić nawilżenie i odżywienie cery, przywrócić skórze jędrność, a całej twarzy piękny, młodzieńczy owal.

Jest to również doskonała profilaktyka starzenia się skóry!

EFEKTY 

 • ujędrnienie skóry
 • wielopoziomowe nawilżenie
 • poprawa elastyczności
 • rozświetlenie cery
 • wygładzenie powierzchownych zmarszczek
 • ujednolicenie kolorytu
 • zwężenie rozszerzonych porów
 • ochrona przed wolnymi rodnikami

Hydra Booster zapewnia głębokie i długotrwałe nawilżenie i odżywienie skóry dzięki zawartości dwóch preparatów Filorga: sztandarowego NCTF®135HA o działaniu ujędrniającym i rewitalizującym skórę oraz M-HA18®, który poprawia jej nawilżenie, elastyczność oraz blask. NCTF®135HA to polirewitalizująca substancja zawierająca kwas hialuronowy i aż 59 składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry (m.in. witaminy, aminokwasy, antyoksydanty, koenzymy i minerały).


 
M-HA18® to preparat zawierający kwas hialuronowy i glicerol, który daje bardzo głębokie nawilżenie i ujędrnienie oraz zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami. Połączenie substancji zawartych w obu produktach to unikatowy, skondensowany zastrzyk odmładzający dla skóry.


 
Drugi zabieg wchodzący w skład kuracji BIO NUTRI LIFT – Lift Booster – łączy skuteczność bogatego w kwas hialuronowy i 59 składników stymulujących skórę: NCTF®135HA oraz preparatu liftingującego i wypełniającego drobne i powierzchowne zmarszczki ART FILLER FINE® LINES, który dzięki zawartości 3 form kwasu hialuronowego liftinguje twarz oraz wygładza już widoczne drobne i powierzchowne zmarszczki (kurze łapki, okolica ust).Składniki aktywne
NCTF® (wolny kwas hialuronowy + 59 składników aktywnych)
M-HA18® (wolny kwas hialuronowy o dużej masie cząsteczkowej + glicerol)
ART FILLER® FINE LINES (3 formy kwasu hialuronowego)
 
Opis zabiegu
 
Na początku wykwalifikowany i przeszkolony lekarz przeprowadza dokładny wywiad i badanie skóry. Określa jej potrzeby oraz miejsca aplikacji preparatu. Ustala też z pacjentem plan terapii.
Jeśli pacjent obawia się dyskomfortu, lekarz może znieczulić skórę, nakładając krem znieczulający. 
Sam zabieg BIO NUTRI LIFT trwa zwykle ok. 20 minut i polega na starannej aplikacji preparatów we właściwe partie twarzy lub inne części ciała. Po zakończonym zabiegu lekarz może delikatnie przemasować skórę.
 
Wskazania
 
BIO NUTRI LIFT to zabieg dla osób z cienką, wiotką i odwodnioną skórą, która wymaga odżywienia i liftingu. Rekomenduje się go również osobom z poszarzałą skórą, która wymaga regeneracji oraz rozświetlenia, na której widoczne są powierzchowne zmarszczki i/lub rozszerzone pory. Dzięki właściwościom liftingującym pomaga przywrócić młodzieńczy kontur twarzy. To również świetne zabiegi  prewencyjne dla osób, które chcą opóźnić proces starzenia.
 
Stosowanie
 
Efekt BIO NUTRI LIFT jest widoczny już po pierwszym zabiegu. Powtarzany w indywidualnie dopasowanym czasie protokół zabiegów zwiększa rezultaty i zapewni długotrwały
oraz młodszy i wypoczęty wygląd twarzy. Aby osiągnąć najlepsze efekty, zabieg BIO NUTRI LIFT należy powtórzyć po 6 miesiącach. Pomiędzy zabiegami zaleca się serię pojedynczych zabiegów Hydra Booster lub Lift Booster – w  zależności od oczekiwań pacjenta i kondycji skóry – powtórzonych co 1 miesiąc.
 
Zalecenia pozabiegowe
 
W dniu iniekcji preparatu i kilka dni po zabiegu nie należy korzystać z sauny, solarium, wystawiać skóry na działanie promieni UV. Powinno się unikać zarówno bardzo niskiej, jak i wysokiej temperatury. Jak w wypadku wszystkich zabiegów polegających na przerwaniu ciągłości naskórka, mogą zdarzyć się niewielkie i krótkotrwałe działania niepożądane. Są to głównie: siniaczki i obrzęk w miejscu wstrzyknięcia. Ustępują one zwykle od 3 do 6 dni po zabiegu. Przed iniekcją lekarz wykonujący zabieg szczegółowo omawia z pacjentem kwestie bezpieczeństwa i ewentualnych działań niepożądanych.
 
Przeciwwskazania

 • ciąża
 • alergia
 • cukrzyca (niewyrównana)
 • stany zapalne skóry
 • opryszczka
 • terapia lekami obniżającymi krzepliwość skóry
 • choroba nowotworowa

 
Źródło: materiały informacyjne filorga.com.

Cennik