Bio Nutri lift

HYDRA BOOSTER + LIFT BOOSTER

BIO NUTRI LIFT to innowacyjne połączenie dwóch zabiegów – Hydra Booster i Lift Booster – które dzięki synergicznemu działaniu pozwalają uzyskać młodszy i wypoczęty wygląd oraz długotrwały lifting skóry.
 
BIO NUTRI LIFT to idealne rozwiązanie dla osób, które podczas jednego zabiegu chciałyby poprawić nawilżenie i odżywienie cery, przywrócić skórze jędrność, a całej twarzy piękny, młodzieńczy owal.

Jest to również doskonała profilaktyka starzenia się skóry!

EFEKTY:

 • ujędrnienie skóry
 • wielopoziomowe nawilżenie
 • poprawa elastyczności
 • rozświetlenie cery
 • wygładzenie powierzchownych zmarszczek
 • ujednolicenie kolorytu
 • zwężenie rozszerzonych porów
 • ochrona przed wolnymi rodnikami

Hydra Booster zapewnia głębokie i długotrwałe nawilżenie i odżywienie skóry dzięki zawartości dwóch preparatów Filorga: sztandarowego NCTF®135HA o działaniu ujędrniającym i rewitalizującym skórę oraz M-HA18®, który poprawia jej nawilżenie, elastyczność oraz blask. NCTF®135HA to polirewitalizująca substancja zawierająca kwas hialuronowy i aż 59 składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry (m.in. witaminy, aminokwasy, antyoksydanty, koenzymy i minerały).
 
M-HA18® to preparat zawierający kwas hialuronowy i glicerol, który daje bardzo głębokie nawilżenie i ujędrnienie oraz zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami. Połączenie substancji zawartych w obu produktach to unikatowy, skondensowany zastrzyk odmładzający dla skóry.
 
Drugi zabieg wchodzący w skład kuracji BIO NUTRI LIFT – Lift Booster – łączy skuteczność bogatego w kwas hialuronowy i 59 składników stymulujących skórę: NCTF®135HA oraz preparatu liftingującego i wypełniającego drobne i powierzchowne zmarszczki ART FILLER FINE® LINES, który dzięki zawartości 3 form kwasu hialuronowego liftinguje twarz oraz wygładza już widoczne drobne i powierzchowne zmarszczki (kurze łapki, okolica ust).

SKŁADNIKI AKTYWNE:

NCTF® (wolny kwas hialuronowy + 59 składników aktywnych)
M-HA18® (wolny kwas hialuronowy o dużej masie cząsteczkowej + glicerol)
ART FILLER® FINE LINES (3 formy kwasu hialuronowego)
 
OPIS ZABIEGU: 
Na początku wykwalifikowany i przeszkolony lekarz przeprowadza dokładny wywiad i badanie skóry. Określa jej potrzeby oraz miejsca aplikacji preparatu. Ustala też z pacjentem plan terapii.
Jeśli pacjent obawia się dyskomfortu, lekarz może znieczulić skórę, nakładając krem znieczulający. 
Sam zabieg BIO NUTRI LIFT trwa zwykle ok. 20 minut i polega na starannej aplikacji preparatów we właściwe partie twarzy lub inne części ciała. Po zakończonym zabiegu lekarz może delikatnie przemasować skórę.
 
WSKAZANIA:
BIO NUTRI LIFT to zabieg dla osób z cienką, wiotką i odwodnioną skórą, która wymaga odżywienia i liftingu. Rekomenduje się go również osobom z poszarzałą skórą, która wymaga regeneracji oraz rozświetlenia, na której widoczne są powierzchowne zmarszczki i/lub rozszerzone pory. Dzięki właściwościom liftingującym pomaga przywrócić młodzieńczy kontur twarzy. To również świetne zabiegi  prewencyjne dla osób, które chcą opóźnić proces starzenia.
 
STOSOWANIE:
Efekt BIO NUTRI LIFT jest widoczny już po pierwszym zabiegu. Powtarzany w indywidualnie dopasowanym czasie protokół zabiegów zwiększa rezultaty i zapewni długotrwały
oraz młodszy i wypoczęty wygląd twarzy. Aby osiągnąć najlepsze efekty, zabieg BIO NUTRI LIFT należy powtórzyć po 6 miesiącach. Pomiędzy zabiegami zaleca się serię pojedynczych zabiegów Hydra Booster lub Lift Booster – w  zależności od oczekiwań pacjenta i kondycji skóry – powtórzonych co 1 miesiąc.
 
ZALECENIA POZABIEGOWE: 
W dniu iniekcji preparatu i kilka dni po zabiegu nie należy korzystać z sauny, solarium, wystawiać skóry na działanie promieni UV. Powinno się unikać zarówno bardzo niskiej, jak i wysokiej temperatury. Jak w wypadku wszystkich zabiegów polegających na przerwaniu ciągłości naskórka, mogą zdarzyć się niewielkie i krótkotrwałe działania niepożądane. Są to głównie: siniaczki i obrzęk w miejscu wstrzyknięcia. Ustępują one zwykle od 3 do 6 dni po zabiegu. Przed iniekcją lekarz wykonujący zabieg szczegółowo omawia z pacjentem kwestie bezpieczeństwa i ewentualnych działań niepożądanych.
 
PRZECIWWSKAZANIA:

 • ciąża
 • alergia
 • cukrzyca (niewyrównana)
 • stany zapalne skóry
 • opryszczka
 • terapia lekami obniżającymi krzepliwość skóry
 • choroba nowotworowa

 Cennik