JALU-TOXIN

TERAPIA AMINOKWASOWA Z TOKSYNĄ BOTULINOWĄ

To zupełnie nowa, przełomowa technika łącząca w sobie synergię działania dwóch sprawdzonych dotąd procedur medycznych tj. JALUPRO (aminokwasowa terapia zastępcza) z toksyną botulinową. 

Kluczowym i niepodważalnym atutem Jalu-Toxin jest jego kompleksowość i wielokierunkowe działanie, które zawdzięczamy niespotykanemu dotąd połączeniu i synergicznemu działaniu JALUPRO i toksyny botulinowej. Jalu-Toxin będzie zatem działał na trzech poziomach tj.: naskórka, skóry właściwej, jak również na powierzchni mięśni.

Mieszanina Jalu-Toxin pozwala w sposób wysoce skuteczny zmniejszyć drobne zmarszczki dzięki jej potrójnemu działaniu; na część mięśniową (toksyna botulinowa), skórę właściwą (kwas hialuronowy) i fibroblasty (aminokwasy). Głębokie mięśnie pracują nadal zachowując naturalną mimikę, a jedynie powierzchowne włókna mięśniowe ulegają relaksacji w wyniku czego następuje rozprostowanie drobnych zmarszczek mimicznych.

 

EFEKTY

  • nawilża, zagęszcza i ujędrnia skórę
  • wygładza zmarszczki - zarówno te utrwalone - „statyczne”, jak i „mimiczne”
  • niweluje zasinienia wokół oczu
  • redukuje przebarwienia skóry
  • procedura wykazuje również wysoką skuteczność w leczeniu blizn przerosłych oraz keloidów

 

Zabieg Jalu-Toxin jest małoinwazyjny, nie wymaga specjalnego przygotowania, a pacjent może po jego wykonaniu powrócić do codziennych aktywności.