Lifting hybrydowy
NATURALNY EFEKT
Lifting Hybrydowy to zabieg, który kompleksowo wpływa na poprawę wyglądu. Zapewnia efekt liftingu, delikatnego modelowania oraz subtelne dodanie objętości. W zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta pozwoli uzyskać naturalny efekt odmłodzenia i podkreślenia piękna podczas jednego zabiegu. Bez przerysowania, bez sztucznego efektu, bez szablonu.
EFEKTY KURACJI
- Natychmiastowy efekt liftingu i poprawy wyglądu twarzy,
- redukcja zmarszczek,
- naturalny efekt odmłodzenia,
- zwiększenie napięcia i nawilżenia skóry.
Stabilizowany kwas hialuronowy charakteryzuje się wysoką trwałością, wypełnia tkanki zwiększając ich objętość i stymulując je do produkcji kolagenu. W efekcie skóra zyskuje sprężystość i jędrność a rezultaty są naturalne, zapewniając piękny, młodzieńczy wygląd.
PRZEBIEG ZABIEGU
Na 30-40 minut przed zabiegiem znieczulamy skórę, smarując ją kremem znieczulającym. Sam zabieg polega na wstrzykiwaniu preparatu w obszarach, w których konieczny jest lifting, i wzmocnienie i uniesienie skóry. W tym celu stosujemy specjalne elastyczne, cieniutkie kaniule. Zazwyczaj wykorzystujemy trzy ampułki usieciowanego kwasu hialuronowego. Po zakończeniu iniekcji preparat zawsze musi być przez lekarza odpowiednio ułożony i rozmasowany w skórze.
WSKAZANIA DO ZABIEGU
- wiotka, cienka, odwodniona skóra
- utrata jędrności i napięcia
- zmarszczki i bruzdy
- widoczne oznaki starzenia się skóry
- pogorszenie owalu twarzy
- twarz wyglądająca na zmęczoną
STOSOWANIE:
Preparaty umożliwiają korekcję i rewitalizację różnych obszarów twarzy, szyi, dekoltu czy dłoni. Zazwyczaj wystarczy wykonać 1 zabieg, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt. W starszym wieku, gdy zanik tkanki podskórnej i wiotkość skóry jest większa, można wykonać zabieg „utrwalający” po upływie 3-4 tygodni od pierwszej wizyty. Zabieg należy powtarzać co 10 - 12 miesięcy. Zwykle kolejne zabiegi wymagają zastosowania mniejszych objętości preparatu, gdyż na znacznie dłużej pozostaje efekt rewitalizacji skóry.
ZALECENIE POZABIEGOWE:
Po zabiegu mogą pojawić się zaczerwienienia i siniaki, które jednak szybko ustępują – można dodatkowo stosować przez kilka dni kremy lub żele kojące oraz zmniejszające obrzęki. Po jednej dobie można powrócić do regularnej pielęgnacji skóry. Zalecane jest stosowanie kremów ochronnych z wysokim filtrem przeciwsłonecznym.
PRZECIWWSKAZANIA:
- nadwrażliwość na składniki preparatu
- choroba autoimmunologiczna
- skłonność do blizn przerostowych
- stany zapalne skóry
- aktywna infekcja wirusem opryszczki
- ciąża i okres karmienia piersią
- przebyte wcześniej zabiegi z wypełniaczami trwałymi w tym samym obszarze