3D Natural Lift

CZYLI NAWILŻENIE - ODŻYWIENIE - LIFTING

3D NATURAL LIFT to najnowszy zabieg odmładzający firmy FILLMED BY FILORGA, który dzięki synergicznemu działaniu dwóch preparatów wypełniających Art Filler® Volume oraz Art Filler® Universal w bardzo krótkim czasie poprawia nawilżenie i odżywienie skóry oraz zapewnia lifting twarzy.

 

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG 3D NATURAL LIFT?

3D NATURAL LIFT  to zabieg estetyczny dla osób z pierwszymi oznakami starzenia, którym zależy na zachowaniu jak najbardziej naturalnego i indywidualnego wyglądu lub które dopiero rozpoczynają przygodę z zabiegami estetycznymi, bo do tej pory obawiały się sztucznego efektu końcowego. 3D NATURAL LIFT rekomendowany jest także osobom z drobną twarzą i cienką skórą, u których po innych zabiegach iniekcyjnych może być widoczny sztuczny efekt. To również znakomity zabieg „miejski” - 3D NATURAL LIFT wzmacnia funkcje ochronne skóry, która na co dzień narażona jest na zanieczyszczenia powietrza oraz negatywny wpływ stresu oksydacyjnego. Preparaty Art Filler® wykorzystane podczas zabiegu 3D NATURAL LIFT dają efekt naturalnego liftingu oraz sprawiają, że skóra jest lepiej nawilżona i odżywiona, a  twarz wygląda na młodszą, bardziej wypoczętą i zrelaksowaną. Aby osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty nawilżenia skóry i liftingu twarzy, zabieg 3D NATURAL LIFT należy połączyć z procedurą Hydra Booster, która zapewnia jeszcze głębsze nawilżenie i odżywienie skóry. W przypadku skóry, która potrzebuje intensywnej regeneracji oraz liftingu, rekomendowane jest połączenie z zabiegiem Lift Booster, poprawiającego nawilżenie i jakość skóry oraz wygładzającego drobne zmarszczki. 

 

JAK PRZEBIEGA ZABIEG 3D NATURAL LIFT?

Wizytę rozpoczyna wywiad przeprowadzony przez wykwalifikowanego lekarza, który określa potrzeby skóry pacjenta oraz miejsca aplikacji preparatów. Podczas rozmowy ustalane są również oczekiwania pacjenta.  

Sam zabieg 3D NATURAL LIFT trwa zwykle ok. 20 minut i polega na starannej aplikacji preparatów we właściwe partie twarzy lub inne części ciała. Po zakończonym zabiegu lekarz może delikatnie rozmasować skórę. Efekt zabiegu może się utrzymywać nawet do 18 miesięcy

 

CZY ZABIEG 3D NATURAL LIFT JEST BOLESNY?

3D NATURAL LIFT jest praktycznie bezbolesnym zabiegiem. Dzięki lidokainie, miejscowemu środkowi znieczulającemu znajdującemu się w preparatach  stosowanych podczas tego zabiegu, ich aplikacja jest praktycznie nieodczuwalna. W przypadku większej wrażliwości pacjenta, lekarz może dodatkowo nałożyć na skórę krem znieczulający.  

 

JAKIE SĄ WSKAZANIA POZABIEGOWE?

Po aplikacji lekarz może przyłożyć zimny okład w miejscu wstrzyknięcia, by zmniejszyć możliwość wystąpienia obrzęków i zaczerwienień. W dniu iniekcji preparatu i kilka dni po zabiegu nie należy korzystać z sauny, solarium oraz wystawiać skóry na działanie promieni UV. Powinno się unikać zarówno bardzo niskiej, jak i wysokiej temperatury.

 

CZY PO ZABIEGU 3D NATURAL LIFT MOGĄ WYSTĄPIĆ SKUTKI UBOCZNE?

Badania kliniczne dowiodły, że preparaty wykorzystywane podczas zabiegu 3D NATURAL LIFT są bardzo dobrze tolerowane. Jak w przypadku wszystkich zabiegów polegających na przerwaniu ciągłości naskórka, mogą zdarzyć się niewielkie i krótkotrwałe działania niepożądane, jak małe siniaki i obrzęk w miejscu wstrzyknięcia. Ustępują one zwykle od 3 do 6 dni po zabiegu. Przed iniekcją lekarz wykonujący zabieg szczegółowo omawia z pacjentem kwestie bezpieczeństwa i ewentualnych działań niepożądanych.

 

JAKIE SĄ PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU 3D NATURAL LIFT?

Każdy zabieg 3D NATURAL LIFT odbywa się po wnikliwym wywiadzie przeprowadzonym
przez lekarza.

Przeciwskazaniami do przeprowadzenia zabiegu są:

  • ciąża;
  • alergia;
  • cukrzyca (niewyrównana);
  • stany zapalne skóry;
  • opryszczka;
  • terapia lekami obniżającymi krzepliwość skóry;
  • choroba nowotworowa.

 

REZULTATY PO ZABIEGU 3D NATURAL LIFT

Zabieg 3D NATURAL LIFT przywraca skórze odpowiedni poziom nawilżenia i odżywienia oraz - dzięki właściwościom liftingującym - młodzieńczy owal twarzy. Odpowiednio dobrane preparaty wykorzystane podczas tego zabiegu nie tylko sprawiają,
że skóra jest wzmocniona, lepiej nawilżona i zregenerowana, ale również dają efekt naturalnego liftingu i powodują, że twarz wygląda na młodszą, bardziej świeżą i odprężoną. 3D NATURAL LIFT to idealne rozwiązanie dla osób, które w krótkim czasie chciałyby poprawić nawilżenie i odżywienie skóry oraz - dzięki działaniu liftingującemu - zapewnić precyzyjne i delikatne uniesienie jej owalu. 

 

SKUTECZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO PREPARATÓW FILLMED

Od 40 lat FILLMED zajmuje wiodącą pozycję na rynku medycyny estetycznej. Dzięki profesjonalnym rozwiązaniom w terapiach przeciwstarzeniowych stosowanych przez najbardziej cenionych dermatologów i lekarzy medycyny estetycznej, marka jest obecna w klinikach na całym świecie. Formuły preparatów FILLMED przygotowywane są w fabryce w Belgii, gdzie podlegają restrykcyjnemu monitoringowi produkcji zgodnie z międzynarodowymi standardami. Aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo ich stosowania regularnie przeprowadzane są kontrole jakości, a każda strzykawka podlega indywidualnemu przeglądowi. Unikatowe badania oparte na ocenie klinicznej i pomiarze instrumentalnym potwierdziły wysoką skuteczność i tolerancję preparatów Art Filler®, które pozwalają na efekty utrzymujące się nawet do 18 miesięcy.

 

Cennik