Zabiegi kosmetologiczne

 
PoCzuj moC witaminy C - zabieg ze stabilną formą witaminy C Laboratorium Cell Fusion C - peeling enzymatyczny z papainą, sonoforeza z CMC Iontosom S100, maska, serum z wit C, krem, krem pod oczy. Zabieg pielęgnacyjny, opracowany z myślą o potrzebach skóry po ciężkim okresie zimowym. Specjalnie opracowana formuła z wykorzystaniem stabilnej witaminy C zawartej w silnie skoncentrowanym serum pozwala na dogłębną regenerację, wyraźną poprawę elastyczności, kolorytu oraz spłycenie zmarszczek. Skóra odzyskuje naturalny blask i młodzieńczy wygląd.

Zabieg nawilżająco – regenerujący Cell Fusion C – peeling, masaż, sonoforeza z aktywnym serum nawilżającym, maska, krem – zabieg przywracający skórze witalność, redukujący niedoskonałości, poprawiający elastyczność i napięcie skóry, przywracający odpowiedni poziom nawilżenia komórek. Zabieg przeznaczony do każdego rodzaju skóry, z uwzględnieniem skóry przesuszonej, skóry palacza, jako uzupełnienie innych zabiegów regenerująco-odżywczych, w tym laseroterapii.
 
Zabieg dla skóry z problemem naczyniowym i trądzikiem różowatym Cell Fusion C – peeling, masaż, sonoforeza z serum, maska, krem – zabieg wzmacniający i uszczelniający naczynia krwionośne, obkurcza naczynia włosowate, redukuje rumień i zaczerwienienia, przynosi ulgę przy nadmiernym pieczeniu i stanowi doskonałe uzupełnienie laseroterapii.
 
Zabieg dla skóry z przebarwieniami Cell Fusion C – peeling, masaż, sonoforeza z serum niwelującym przebarwienia, maska, krem z serii – zabieg skutecznie redukuje przebarwienia różnego
pochodzenia, zapobiega powstawaniu kolejnych plam, wyrównuje koloryt i przywraca blask. Zabiegi Cell Fusion C doskonale sprawdzają się jako uzupełnienie mezoterapii czy laseroterapii.
 
Zabieg o działaniu anti-aging dla skóry z pierwszymi oznakami upływającego czasu Cell Fusion C – peeling, masaż, sonoforeza z odpowiednio dobranym serum, maska, krem – zabieg silnie rewitalizujący, przez co skóra staje się bardziej elastyczna, dobrze napięta i odpowiednio nawilżona. Przywraca skórze naturalny blask i rozjaśnienie. Zabieg z serii Ani-age sprawdzi się przy każdej skórze, która będzie wymagała przywrócenia równowagi oraz jako uzupełnienie terapii medycznych.

Oxygenating Trio – Laboratorium PCA Skin
Pielęgnacyjny zabieg detoksykujący skórę twarzy. Głównym jego zadaniem jest walka z wolnymi rodnikami tlenowymi, powstającymi na skutek stresu oksydacyjnego oraz działania czynników zewnętrznych. Poprzez stymulację mikrokrążenia dochodzi do znacznego dotlenienia tkanek, dzięki czemu skóra odzyskuje naturalny blask.
Trzy fazy zabiegu pozwalają na skuteczną, ale w pełni bezpieczną stymulację różnych poziomów skóry, w celu osiągnięcia optymalnych efektów.
Zabieg Oxygenating Trio stanowi idealne dopełnienie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.
Wskazania do zabiegu:
- skóra palacza, szara, matowa
- dotlenienie komórek
- silna regeneracja
- pielęgnacja okolic oczu
- zaskórniki zamknięte oraz skóra z tendencją do zmian trądzikowych
- profilaktyka starzenia skóry
- trądzik różowaty/rumień utrwalony
 
Zabieg „Ogień i Lód” (inna nazwa Red Carpet Facial) – IS Clinical
Wyjątkowy zabieg „Ogień i Lód” stworzony przez IS Clinical redukuje zmarszczki, przebarwienia, oczyszcza skórę i zmniejsza rozszerzone pory skóry. Przyczyniają się do tego dwie silnie działające maski ( profesjonalne kosmoceutyki medyczne). Precyzyjną kombinację wzmacnia wysokiej jakości serum oraz neutralizujący krem nawilżający. Dodatkowo podczas zabiegu wykonywany jest specjalistyczny masaż twarzy, poprawiający elastyczność skóry i likwidujący jej zmęczony wygląd. Efekty widoczne są  już po pierwszym zabiegu. Zalecana jest seria zabiegów, z częstotliwością 1-2 razy w miesiącu. Zabieg „Ogień i Lód” stanowi doskonałe uzupełnienie terapii medycznych: laseroterapii, mezoterapii, wypełnień na bazie kwasu hialuronowego oraz karboksyterapii.
Zabieg peelingu kawitacyjnego
Zabieg polega na bezpiecznym, bezbolesnym i bardzo dokładnym oczyszczeniu skóry z zalegającej warstwy zrogowaciałego naskórka, toksyn oraz wydzielin gruczołów łojowych za pomocą fali ultradźwiękowej. Zabieg peelingu kawitacyjnego stanowi doskonałe, nieinwazyjne przygotowanie do zabiegów medycyny estetycznej czy laseroterapii.


Zabieg mikrodermabrazji diamentowej
Jest metodą mechanicznego złuszczania naskórka warstwa po warstwie. Dzięki specjalnej głowicy pokrytej drobinkami diamentu i zastosowanemu podciśnieniu następuje ścieranie i zasysanie martwych komórek naskórka. To unikalne połączenie daje możliwość kontrolowanego, a zatem bezpiecznego oczyszczenia skóry, działa stymulująco na procesy odnowy komórkowej oraz przygotowuje ją na absorpcję substancji aktywnych zawartych w preparatach pielęgnacyjnych. Zabieg uzupełniony o bogate w substancje odżywcze serum, wyciszającą maskę oraz krem dobrany odpowiednio do skóry.

Cennik