Kosmetologia

Mężczyzn w większym stopniu niż kobiety dotyczą problemy skórne związane z nieodpowiednią pielęgnacją, przesuszeniem czy też trądzikiem – również w wieku dojrzałym. Nadmierna potliwość, np. związana z wysiłkiem fizycznym, również znacznie przyczynia się do problemów skórnych. Mężczyźni mają ponadto większą ilość i rozmiary gruczołów łojowych, co sprzyja wzmożonemu wydzielaniu sebum. Odpowiednia pielęgnacja skóry jest więc w przypadku panów kluczowa. Stosowanie odpowiednich preparatów, aby była jak najczęściej i jak najefektywniej oczyszczana - to podstawa codziennej pielęgnacji.
 
Czasy, gdy jedyną czynnością, którą wykonywał mężczyzna chcący zadbać o wygląd, było umycie włosów i ogolenie brody, już dawno minęły. To, że z usług kosmetologa korzystają jedynie kobiety - to stereotyp codziennie przełamywany m. in. przez pacjentów Saska Clinic, którzy mogą u nas skorzystać z szeregu szybkich i skutecznych zabiegów mających na celu poprawę wizerunku.
 
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnych, chcących o siebie zadbać mężczyzn, oferujemy najwyższej jakości, nowoczesny sprzęt kosmetyczny. Naszą ofertę stworzyliśmy w oparciu o urządzenia uznanych, światowych firm, starannie wyselekcjonowane, prestiżowe marki kosmetyczne oraz preparaty najnowszej generacji dostosowane do indywidualnych potrzeb skóry mężczyzny.
 
Warto swój wygląd powierzyć profesjonalistom, którzy znają się na rzeczy i potrafią dobrać najlepsze rozwiązania!

Polecane zabiegi
 
•                     Tox Peel Program
•                     Dna Recovery
•                     PQ-age
•                     PCA Ultra Peel 1
•                     Zabieg nawilżająco-regenerujący Cell Fusion C
•                     Oxygenating Trio – Laboratorium PCA Skin