Strefa „Dla niego” powstała z myślą o mężczyznach chcących zadbać o wizerunek.
 
Doskonale wiemy, że obecnie niewiele osób ma czas na spędzanie długich godzin w salonach urodowych czy klinikach medycyny estetycznej. Dotyczy to szczególnie współczesnych, zapracowanych mężczyzn. Szybkie tempo życia i zakres obowiązków, jakie niesie za sobą praca zawodowa, to realia życia, które dobrze znamy. Dlatego w dedykowanym panom pakiecie zabiegów znalazły się propozycje skutecznych, a jednocześnie zoptymalizowanych czasowo procedur medycznych, dermatologicznych bądź kosmetologicznych, opracowanych z myślą o najbardziej wymagających, oczekujących kompleksowego podejścia mężczyznach. Czas zabiegów optymalizujemy w taki sposób, by osiągnąć jak najlepsze rezultaty w jak najkrótszym czasie.
 
Skóra mężczyzn i kobiet różni się grubością, zawartością włókien kolagenowych, poziomem nawilżenia. Wymaga zatem odmiennego traktowania. Brak czasu na odpowiednią pielęgnację, długotrwała ekspozycja na promieniowanie ultrafioletowe, podrażnienia przy goleniu, niehigieniczny tryb życia, przepracowanie - to tylko niektóre czynniki mające wpływ na przyspieszenie procesu starzenia się skóry u panów. Często dochodzi również do utraty włosów, na co wpływ mają dodatkowo predyspozycje genetyczne i hormonalne.
 
Medycyna przeciwstarzeniowa ma do zaoferowania szereg zabiegów dla mężczyzn chcących zadbać o zdrowie i stan skóry. Różnego typu defekty: zmarszczki, głębokie bruzdy, wiotkość skóry, zniekształcona mimika twarzy, przebarwienia, zmiany zapalne mogą stanowić zarówno psychiczny, jak i fizyczny dyskomfort. Mają również wpływ na to, jak sami siebie postrzegamy, a także, jak jesteśmy oceniani przez otoczenie.
 
Dopracowany wizerunek i zadbany wygląd powodują, że mężczyzna postrzegany jest jako godny zaufania profesjonalista. Niewątpliwie pomaga to osiągnąć sukces w życiu zawodowym i prywatnym.