Specjalista dermatolog i wenerolog, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci wieku dziecięcego oraz dorosłych, dermatologią estetyczną oraz medycyną estetyczną.

Dyplom lekarza uzyskała w 2010 roku, będąc absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, I Wydziału Lekarskiego. W 2011 roku odbyła staż podyplomowy w Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym w Warszawie. W latach 2011 - 2018 związana była z Oddziałem Dermatologii i Alergologii w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Zespolonym w Szczecinie. W 2018 roku zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Wykonuje zabiegi z dermatochirurgii – laseroterapię zmian skórnych, krioterapię, łyżeczkowanie, jak również chirurgiczne usuwanie zmian skórnych oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej - m.in. zabiegi z toksyną botulinową, kwasem hialuronowym, mezoterapie oraz zabiegi laseroterapii.

Szczególnie interesuje się dermatoskopową oceną zmian skórnych oraz problem wypadania włosów. W pracy zawodowej zawsze kieruje się najwyższym dobrem Pacjenta, stawiając sobie za cel poprawę jakości i komfortu Jego życia, przy zastosowaniu najskuteczniejszej i najbezpieczniejszej terapii medycznej. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę medyczną i doskonali swoje umiejętności, uczestnicząc w licznych sympozjach i szkoleniach oraz konferencjach poświęconych dermatologii, trichoskopii oraz medycynie estetycznej.

Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.