Dr Iwona Radziejewska

Dr Iwona Radziejewska-Choma w 2002 roku ukończyła Warszawską Akademię Medyczną uzyskując dyplom z wyróżnieniem. Zaraz po stażu podyplomowym podjęła pracę w Centrum Flebologii, gdzie zdobyła wiedzę i doświadczenie z zakresie nieoperacyjnego usuwania poszerzonych naczyń i żylaków.

W 2009 roku, po ukończeniu pierwszej w Polsce Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej, uzyskała tytuł lekarza medycyny estetycznej. Jest również absolwentką Master Course in Phlebology zorganizowanego przez Baltic Society of Phlebology. Jako jedna z 96 lekarzy w Polsce posiada certyfikat, potwierdzający jej kwalifikacje w zakresie medycyny estetycznej nadawany i honorowany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej w Paryżu. W 2012 roku uzyskała dodatkowy tytuł specjalisty medycyny przeciwstarzeniowej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Antiaging, WOSIAM - World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine, ESCAD - European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz Baltic Society of Phlebology.


Jest szkoleniowcem w zakresie technik intralipoterapii w Europejskim Centrum Szkoleniowym Fenice oraz trenerem z zakresu podawania wypełniaczy (kwas hialuronowy, Radiesse) i chirurgicznych nici  liftingujących (PDO).

Stale podnosi kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w praktycznych kursach oraz kongresach z zakresu medycyny i dermatologii estetycznej oraz flebologii w Polsce i na świecie. Współpracowała z najbardziej prestiżowymi gabinetami i klinikami w Warszawie a od wiosny 2014 roku prowadzi swoją własną klinikę „Saska Clinic”.

Zespół

dr Tomasz Szular

Lekarz flebolog. Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, od ponad 10 lat jest członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. Od wielu lat zajmuje się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób żylnych kończyn dolnych. Od 1998 roku wykonuje zabiegii skleroterapii kompresyjnej, a od 2003 roku jako jeden z pierwszych lekarzy w Polsce przeprowadzał zabiegi skleroterapii z użyciem pianki pod kontrolą USG (tzw. echoskleroterapii). Swoją karierę medyczną zapoczątkował w Centrum Flebologii, gdzie przez wiele lat jako kierownik medyczny placówki kierował pracą, nadzorując merytorycznie i kształcąc przez lata wielu lekarzy flebologów. Uczestnik wielu krajowych i międzynarodowych szkoleń oraz zjazdów flebologicznych.

dr Martyna Szaniawska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku lekarskim.   Staż podyplomowy odbywała w Szpitalu przy ul. Szaserów w Warszawie. Specjalizuje się w zabiegach z mezoterapii, zwłaszcza z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w konferencjach, wykładach oraz szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej oraz dermatologii, z którą również wiąże swoją ścieżkę zawodową. Podstawowe zasady, jakimi kieruje się w pracy, to naturalność wykonywanych zabiegów. Obecnie rozpoczęła specjalizację z Dermatologii i Wenerologii oraz jest słuchaczem studiów podyplomowych z zakresu Medycyny Estetycznej. W Zespole dr Radziejewskiej od listopada 2015 r.

dr Anna Smorąg

Absolwentka Wydziału Lekarskiego kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Obecnie słuchaczka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie. Stale poszerza wiedzę zarówno praktyczną jak i teoretyczną, uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakreu Medycyny Estetycznej. Podczas pracy szczególnie zależy jej na uzyskiwaniu naturalnych efektów, jej ulubione zabiegi to metody rewitalizujące skórę. 

dr Barbara Borkowska

Absolwentka II Wydziału Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Po studiach rozpoczeła pracę w Klinice Dermatologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA na stanowisku młodszego aystenta gdzie od początku zajmowała się dermatologią kliniczną. Jest szczególnie zaiteresowana diagnostyką wczesnego wykrywania nowotworów skóry (dermoskopia, videodermoskopia) oraz zaburzeniami wypadania włosów u kobiet i mężczyzn. Wykonuje zabiegi z zakresu dermatochirurgi: usuwanie włókniaków miękkich, brodawek wirusowych, brodawek łojotokowych (łyżeczkowanie, laser CO2, elektrokoagulacja, krioterapia) oraz z zakresu medycyny estetycznej (peelingi enzymatyczne, osocze bogatopłytkowe, mezoterapia). Uczestniczy w wielu organizowanych w Polsce i na świecie szkoleniach dotyczących dermatologii ogólnej i medycyny estetycznej. Członek European Academy of Dermatology and Wenerology.

Agnieszka Wiśniewska

Absolwentka Akademii Medycznej, na której uzyskała licencjat z pielęgniarstwa. W 2007 roku ukończyła również studia Podyplomowe menedżera Służby Zdrowia na wydziale Zarządzania Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica. Doświadczenie zawodowe zdobyła w szpitalu CSK MSWiA w Warszawie oraz poprzez prowadzenie indywidualnej praktyki pielęgniarskiej. Ukończyła kurs specjalistyczny ,,Leczenie ran’’, kurs masażu, kurs laseroterapii. Ekspert w zakresie najnowszych metod zamykania naczyń z wykorzystaniem aparatu VeinWave oraz lasera naczyniowego CUTERA EXCEL V, którym wykonuje również zabiegi usuwania przebarwień. Od wielu lat wykonuje też depilację laserową. Asystowała przy zabiegach Liposukcji Body Jet - innowacyjnej metody likwidowania tkanki tłuszczowej i modelowania ciała.  Przeprowadza zabiegi likwidacji cellulitu metodą mezoterapii. W zespole dr Iwony Radziejewskiej - Choma pracuje od 2003 roku.

Magdalena Maciejek

Absolwentka studiów na kierunku położnictwo Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Wiedzę zdobytą w trakcie studiów pogłębiała podczas praktyk na oddziałach łódzkich szpitali oraz podczas uczestnictwa w konferencjach z zakresu ginekologii, położnictwa i neonatologii.  Od 2014 roku współpracuje z gabinetem Dr Radziejewskiej wykonując szereg zabiegów na ciało. W klinice wykonuje zabiegi karboksyterapii, mezoterapii na ciało oraz Ion Magnum. Ponadto asystuje lekarzom przy zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, stawiając na dbałość o komfort pacjenta. 

Aleksandra Fałaga

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie uzyskała licencjat z pielęgniarstwa. W zespole Dr. Radziejewskiej od października 2017 roku. Asystuje lekarzom przy zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Swoje doświadczenie zdobyła podczas praktyk na oddziałach warszawskich szpitali. Stale pogłębia swoją wiedzę i uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach. Ukończyła kurs KPP - kwalifikowanej pierwszej pomocy.  

Edyta Konca

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie uzyskała licencjat z pielęgniarstwa. Swoje doświadczenie zdobyła podczas praktyk na oddziałach warszawskich szpitali. W zespole Dr. Radziejewskiej wykonuje karboksyterapię oraz asystuje lekarzom przy zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Stale pogłębia swoją wiedzę i uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach. 

Anna Gondek

Absolwentka pielęgniarstwa Collegium Medicum w Bydgoszczy i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją pracę zawodową rozpoczynała w Szpitalu im. Witolda Orłowskiego w Warszawie, gdzie przez 4 lata pracowała na oddziale neonatologii. Ukończyła specjalistyczne szkolenia z zakresu "krwiodawstwa i krwiolecznictwa", "resuscytacji krążeniowo - oddechowej" oraz karboksyterapii. W zespole Saska Clinic od grudnia 2015 r.

Barbara Szczepańska

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – tytuł magistra pielęgniarstwa. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyń w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie oraz w Centrum Flebologii w zakresie leczenia owrzodzeń podudzi i zabiegów skleroterapii jak również kompresjoterapii.

Joanna Wolska

 Kosmetolog, masażystka Łączy w sobie umiejętności kosmetologa, promotora zdrowia i masażystki. Doświadczenie zawodowe zdobywała w klinikach medycyny estetycznej oraz miejskich ośrodkach spa. W Saska Clinic specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów leczniczo - pielęgnacyjnych uzupełniających terapie medyczne na twarz i ciało, karboksyterapii, peelingów medycznych oraz laseroterapii. Służy pomocą w doborze profesjonalnej pielęgnacji gabinetowej oraz domowej. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych konferencjach, wykładach oraz szkoleniach z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej oraz promocji zdrowia.

Iwona Pszczoła

Odpowiedzialna za prowadzenie recepcji w Saska Clinic.  Z branżą kosmetyczną związana od 2004 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała wspołpracując z prestiżowymi salonami SPA w Warszawie. Podczas 10 lat pracy odbyła szereg szkoleń dotyczących obsługi klienta. Od zawsze interesuje się urodą i w tym obszarze ciągle pogłębia swoją wiedzę. Zawsze życzliwa, uśmiechnięta i skoncentrowana na profesjonalnej obsłudze klienta.

Samantha Gniewaszewska-Mazur

Prowadząca recepcję w Saska Clinic. Studentka Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Swoją pracę zawodową rozpoczęła od praktyk w działach HR, a związała z obsługą klienta. Ukończyła szkolenie z zakresu Ochrony Danych Osobowych. Od grudnia 2015 r. w zespole Saska Clinic wspiera i koordynuje pracę recepcji. 

Certyfikaty

Copyright В© 2014 Radziejewska Clinic. All rights reserved.

wykonanie: Webster-Studio

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.